ראשי | פירוש השם | משמעות השם רננה

משמעות השם רננה

משמעות השם רננה. משמעות השם רננה

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם: קול צהלה, "באו לפניו ברננה" (תה, ק' ב).

 יסודות הטבע בשם:  ר- אוויר נ- מים נ- מים ה- אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: נ' ערך גימטרי: 50.

מספר נומרולוגי: 8.

קלף טארוט: מס' 13- מוות (death).

משמעות אסטרולוגית: מזל עקרב.

צבעים מקשרים למזל: אדום כהה, סגול כהה.

קריסטלים המחזקים את תכונות המזל: אגת בוטוצוואנה, אלמוג שחור, קונזייט, לברדורייט, מלאכית.

תכונות וכישורים:
בהשפעת המים והאות הדומיננטית ומזל עקרב, אדם זה ניחן במידה רבה של רגישות ופגיעות, של חום וחמימות, של אומץ והעזה. פירוש המילה נון הארמית הוא דג לכן האות מייצגת פוריות שכן הדגים מתרבים בהמונים. זהו אדם מגנטי, נחוש, ארוטי ומיני מאוד, אוהב מין ולמין יש חלק חשוב בחייו, לטוב או לרע. הוא מונע בעיקר על ידי רגשות ואינטואיציה 
(יסוד מים) ומושפע מאוד מהעולם סביב. עפ"ר, יתגלה כנוקשה ויציב כלפי חוץ, קשה להוציא ממנו או לראות אצלו רגשות, כל תהליך חיצוני משפיע על הרגש שלו וכתוצאה מכך פועל אינטואיטיבית תוך שימוש ברגש גם אם לא מבחינים בכך, הוא זקוק להרבה חום ואהבה. בדג הוא גם סמל המיסטיקה בגלל שהוא חי במים שהם סמל של הפנימיות והרוחניות. האות מסמלת רוחניות, מיסטיקה ואת העולם הבא הרוחני. גם בהשפעת המספר הנומרולוגי, אדם זה ניחן בתכונות מיסטיות מובהקות. בשילוב השפעת האוויר, לאדם זה מחשבה זריזה, מאופקת ושקולה, סגנון חשיבה מתוחכם ודרך פעולה מתחכמת.

הוא בעל יכולת להגיע לעמקות רוחנית ומחשבתית, נמשך הוא לכל הקשור למסתורין, לחקר החיים והמוות, לחיי הרוח. הוא ניחן באינטואיציה חריפה וביכולת נדירה לחדור אל נפש הזולת. זהו אדם האפוף בעננה המשרה אווירה רומנטית קסומה סביבו.זקוק לבן זוג שיוכל לשאת הצורך החזק שלו במין, אוהב ומבטא את אהבתו במילים רגשיות. את ילדיו ישאף לכוון לאפיקים שיש עימם תועלת חומרית כלשהי. הקלף מורה על מחיקת הישן והמסואב למען הולדתו של דבר חדש וטהור, על התחדשות, על סיום קשה הדורש למען התחלה חדשה. מציין טרנספורמציה מהישן לחדש. אדם זה מועד לתהפוכות ושינויים. יש ובחייו חיווה פעמים רבות תהליכים של מוות ולידה מחדש. הוא אינו אוהב או רוצה את השינויים ויעדיף להיצמד לישן ולבטוח אך כאשר השינויים מגיעים, הוא מוכן אליהם ומצליח לזרום איתם ולא להתנגד. בחברה, ישאף להימצא בסביבת אנשים שנונים ופיקחים אך גם כאלה הנוטים להעריצו ולטפוח לו על ה"אגו".


לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה