ראשי | פירוש השם | משמעות השם בר

משמעות השם בר

משמעות השם בר. משמעות השם בר

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונומרולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדיהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.


פירוש/מקור השם:
1.נקי, טהור,זך, "ברה כחמה" (שה"ש ו' י).
2.תבואה נקייה ממוץ "בר ולחם ומזון" (ברא' מ"ה כג).
3.חוץ לעיר, שדה "ירבו בבר" (איוב ל"ט ד).

יסודות הטבע בשם: ב – אדמה ר - אויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: ב' ערך גימטרי:2.

מספר נומרולוגי: 4.

קלף טארוט: מס' 1-הקוסם (the magician).

משמעות אסטרולוגית: כוכב חמה (מרקורי).

צבע מקשר לכוכב: כתום זהוב.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, אובסידיאן סנופלקס, טופז כחול, ספינל סגולה.


תכונות וכישורים:
על אף היות האות הדומיננטית קשורה ליסוד האדמה היא מסמלת יציבות ואיזון בין חומר ורוח. היא האות הראשונה תורה כלומר, היא ההתחלה הממשית של הכול. לאדם זה פוטנציאל מקצועי בתחומים רבים ומגוונים במיוחד, בתחום התקשורתי.תקשורתיות גבוהה, תפיסה מהירה, יכולת לשלב ביחד כוחות שונים, יכולת הבנה עמוקה ושילוב בין מהויות החומר למהויות הרוח, כישורים שפותחו על ידי השקעת לימוד ומאמץ – כל אלה מאפיינים את אישיותו. זהו אדם המתפתח בכוחות עצמו, אוהב בית, זקוק למסגרת יציבה ובטוחה בחיים ונוטה להתגאות ביכולת הכספית ובהישגים החומריים. הוא ניכר ביציבותו, מהימנותו, אחריותו, קפדנותו וארגונו.

המספר הנומרולוגי מחזק אצלו את התכונות המוקרנות על ידי האדמה ובגינו הוא טיפוס מסודר, שאפתן החלטי, דבק במטרותיו ועקשן. סלידתו משינויים מתמתנת נוכח השפעתו על מרקורי המאפשר לו להסתגל במהירות לנתוני שטח חדשים ולהגיב בהתאם. מרקורי ויסוד האוויר מקנים לאדם זה אינטליגנציה, חשיבה בהירה ואובייקטיבית, שנינות, חריפות ויכולת לעשות רציונליזציה של דברים.

לאדם זה כשרון נפלא להבעה מילולית בעל פה וכשרון מדהים לביצוע אומנויות ומשימות הדורשים שימוש בידיים ובאצבעות. בן זוג עשוי ליהנות מאדם זה שכן הוא יימצא כמרתק ומעניין מאוד. יחד עם זאת, בהיעדר השפעת יסודות המים והאש, חסרה לו מיניות ויכולתו להתחבר מהלב מוגבלת. רומנטיקה אינה כלולה ברפרטואר התנהגותו. על אדם זה מוטל לאמן את נפשו להשתמש בעולם הרגשות בחיבורו עם עצמו ועם זולתו. הוא  מחשיב ביותר את הזוגיות ואת התא המשפחתי ולו רק בגלל שכך מקובל. יש לו נטייה ללכת שבי אחר נורמות ודפוסי חשיבה פשטניים, ואת ילדיו יבכר לחנך על ברכי הערכים הקונפורמיסטיים.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה