ראשי | פירוש השם | משמעות השם ליה

משמעות השם ליה

משמעות השם ליה. משמעות השם ליה

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם: צירוף המילים 'לי' ו'ה' במשמעות  "ליה'".

יסודות הטבע בשם: ל- אוויר י- אדמה  ה- אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: ל' ערך גימטרי: 30.

מספר נומרולוגי: 9.

קלף טארוט: מס' 11- צדק (Justice).

משמעות אסטרולוגית: מזל מאזניים.

צבע מקושר לכוכב: ירוק תכלכל.

קריסטלים מחזקים את תכונות הכוכב: ג'ייד, רוזקוורץ, ספיר, טורמלין.

תכונות וכישורים:
ליסוד האש השפעה מעט יותר דומיננטית אל אישיות אדם זה שכן, המספר הנומרולוגי קשור אליו בשל היותו מזוהה עם מזל טלה, הוא בן למשפחת מזלות האש. אש טלה מקנה לאדם זה נפש עליזה ואופטימית, נדיבה וטובת לב. הוא ניחן באנרגיה רבה, ביכולת ביצוע מרשימה, באומץ לב רב וביושר אישי יוצא דופן. זהו אדם המתקשה לדחות סיפוקים ומתאווה לממש את רצונו כאן ועכשיו, מתקשה לעקוף מכשולים ונוטה להסתער עליהם חזיתית, גם אם לעיתים מוצא עצמו מטיח את ראשו בכותל. לרוב יתגלה כאדם ישיר שאינו הולך סחור סחור, ופיו וליבו שווים.

בהשפעת האוויר והאות הדומיננטית זוהי נשמה חושבת, לומדת ואידיאליסטית. אדם זה מאופיין בשכל ישר, בהגיון, צרוף, ביכולת לקלוט רעיונות מופשטים, ובאהבה ללמוד ולהבין דברים יותר מאשר להוציאם לפועל. אותיות האות ל' נגזרות מהשורש ל.מ.ד – מעיד על יכולת למידה: קליטה של דברים חדשים והפנמה שלהם וכן כשרון למידה שכלית. האות מציינת לימוד והבנה.

הקלף מלמד על איזון, צדק, הרמוניה, איזון בן הזוג, חיי זוגיות מאוזנים. בהשפעת הקלף ומזל מאזניים, באדם זה פועם הרצון להגיע לצדק ולאיזון רגשי ושכלי. נוטה הוא לראות את שני הצדדים של כל בעיה, ליצור קשרים, לגשר ולפשר, לשתף פעולה, ולפעול  למען השגת שלום בין ניצים.

למרות היעדר יסוד המים, לאדם זה אינטואיציה  ורגש המשמשים גם הם במערכת השיקולים יחד עם הכלים הלוגיים לקבלת החלטות. שואף הוא להרמוניה ואיזון עם בן הזוג מתוך השלמה אך בגין אופיו המעט אימפולסיבי, עשוי למעוד פה ושם.

במערכת היחסים יתגלה כאדם תאוו ומיני, תומך ועוזר, בודק ובוחן את בן הזוג ולא מהסס למתוח ביקורת שכן, הפרטים הקטנים אינם נסתרים מעיניו. חולשותיו עשויות להתבטא, בין היתר, בפיתוח רגשות שליליים, בהתפרצויות לא נשלטות, בנטייה לשקול ולבחון דברים לאורך זמן ובקושי לקבל החלטות ולהחליט. מטבעו, זהו אדם הפתוח ללמוד ולקבל דברים כאשר הם הגיוניים וחכמים, יתגלה כמי שמוכן לוותר על התפל לטובת העיקר, שקול ומדוד,קשוב ונכון  להקריב חלק מצרכיו אישיים לטובת הזולת. זהו אדם המעורר בסביבתו פתיחות לאהבה, לידידות וליצירת קשר כנה והרמוני. זהו איש חברה מובהק המבקש את סביבתם של אנשי מעשה היודעים כיצד יש לחגוג את החיים.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה