ראשי | פירוש השם | משמעות השם אהוד

משמעות השם אהוד

משמעות השם אהוד. משמעות השם אהוד

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם: בן ימיני, השופט השלישי לישראל (שופ' ג' טו).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  ה- אש ו- אדמה ד- אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 7.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה  (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.


תכונות וכישורים:
בהשפעת האוויר, האות הדומיננטית והמספר הנומרולוגי, לאדם זה נטיות רוחניות מעט יותר מובהקות מנטיות חומריות. הוא ניחן ביכולת לחשיבה מופשטת, בחשיבה חקרנית, מנתחת ומעמיקה, בעולם פנימי עשיר, ביצירתיות, מקוריות, כושר המצאה ויוזמה. זקוק למרחב פעולה מלא ולמרחב מחייה פרטי משלו, אוהב לעזור לזולת ומתאים לרפורמות חברתיות בשל פתיחותו ונטייתו ללכת אחר רעיונות נעלים.

הקלף מתאר מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. בתמיכת התמימות, הילדותיות והאינטואיציה העמוקה שבו, נכון הוא בכל רגע ורגע לקפוץ אל הלא נודע. בשל אופיו המעט אימפולסיבי , עליו להישמר פן יטה למעשים שאינם כרוכים במחשבה תחילה, פן ילך קדימה מבלי להסתכל על הדרך.

בהשפעת אורנוס הוא מועד למהפכים בתחום המחשבתי, מהפכים אשר יגרמו לו לתהות לפשר התרחשותם. מאחר ויסוד האוויר הוא יסוד לוגי במהותו, אדם הנמצא תחת השפעתו יחפש את הסיבות למהפכים בחייו בהסברים לוגיים אולם, מכיוון שיתכנו גורמים הנעוצים בסיבות רוחניות שאינן לוגיות, יתקשה למצוא אותן ו/או להבינן ואו אז, יטה לחזור על שגיאות העבר. יש לו לאדם זה העזה ותנופת פעולה אך אלה יבואו לידי ביטוי רק ביחס לדברים בעלי עומק ומשקל. הוא ישתדל להתרחק משיחות טרקלין בטלות, יתגלה כאדם המעדיף את השקט והפרטיות ואף בקרב חברים וידידים יש ויחוש בודד. אורנוס, המטלטל ומוביל את האדם לקיצוניות ישפיע לא אחת על מצבי רוחו אשר ינועו מהתלהבות לאכזבה, משמחה לעצב. ניגודים אלה עשויים להביאו לחוסר יציבות.

במערכת הזוגית, ישאף אדם זה לבן זוג אשר יוכל להתעלות עימו לגבהים רוחניים. בד בבד, הוא יצרי ומיני מאוד, אוהב נשים (או גברים) וזקוק מאוד להרבה מגע, חום ואהבה. בילדיו ישתדל לפתח חשיבה של הגות וחקרנות.

חולשותיו יתבטאו בעיקר הרגעי כעס, בהם נוטה לאבד שליטה אך יחד עם זאת, לאחר שטיפל במה שהרגיז אותו, נרגע מהר. בחברה נתפס כמעניין ומצחיק אך לא מספיק אחראי ויציב. הוא זה אשר ינסה לעזור כמה שיותר, לשמח אנשים ולהרשים נשים.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה