ראשי | פירוש השם | משמעות השם אופירה

משמעות השם אופירה

משמעות השם אופירה. משמעות השם אופירה

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם: הטיה נקבית לשם 'אופיר', לפני החזרת חצי האי סיני למצרים, שם של התיישבות ישראלית בסיני.

יסודות הטבע בשם: א- אוויר  ו- אדמה  פ- אוויר/אדמה  י- אדמה  ר- אוויר  ה- אש.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א'  ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 5.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (The Fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקושר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.


תכונות וכישורים:
לשני היסודות, אוויר ואדמה עוצמת השפעה זהה שכן גם המספר הנומרולוגי מזוהה עם שני מזלות, האחד בן למשפחת מזלות האדמה (בתולה) והאחר בן למשפחת מזלות האוויר (מאזניים). לא אחת ימצא אדם זה את עצמו נאבק ומתמודד בין שני הכוחות המנוגדים (אך גם המשלימים): זה, השואף לשאתו אל מרומי עולם הרוח, הרוחניות והמיסטיקה, בעוד שהאחר מבקש למשכו אל המעמקים הגשמיים, התאוותניים והיצריים.

בהשפעת האוויר, זוהי נפש עליזה, אופטימית, קלילה וידידותית. מבקשת היא מרחב פעולה מלא, זקוקה למרחב מחייה משלה- בלי הצקות, יצירתית, בעל ראייה רחבה, בעלת תפיסה אנליטית מדהימה, פתיחות, יוזמה וכושר המצאה. זהו טיפוס הסתגל בקלות למצבים הפכפכים ונוטה לאהוב את השינוי.

בהשפעת אורנוס הוא מועד למהפכים בתחום הלוגי, המחשבתי. הוא יטה לחפש את הסיבות למהפך בחייו. מאחר והוא מושפע על ידי יסוד האוויר, הלוגי, הוא מנסה לחפש סיבות רוחניות בלתי רציונאליות ולכן הוא עלול להחמיץ את העיקר מכיוון, שאם הגורם למהפך נעוץ בסיבות רוחניות שאינן לוגיות, הוא יתקשה להבינן וישוב על טעויות העבר, אלו שהביאו אותו למהפך הנוכחי בחייו. זהו אדם שאוהב לעזור לזולת, יש בו תמימות, ילדותיות, אינטואיציה מפותחת ונטייה ללכת אחר רעיונות נעלים. הקלף מתאר מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכוי שווה. בהשראתו לאדם זה היכולת להגיע לאיזון בכל התחומים.

בהשפעת האדמה, זהו טיפוס משפחתי, אוהב יציבות ומעדיף קביעות במקום מגוריו. קשור באהבה רבה לבן הזוג ולילדיו, את בן זוגו רואה כחבר וידיד ולא כמי שיש להיתלות בו או לגרום לו לתלות כלשהי. בהיעדר השפעה של יסוד המים, הקשר הרגשי שלו יבוסס לרוב על חומריות ומעשיות ופחות על ביטויים רגשיים מילוליים. בערכים חומריים הוא רואה אמצעי שנועד לבזבז על הנאותיו וישתדל לצבור נכסים דווקא בעולם הרוח. לאדם זה כישורים תקשורתיים הכוללים יכולת טובה להבעה בעל פה, וחיבה יתרה לניידות ולתנועה.

 חולשותיו יתבטאו, בין היתר, במצבי רוח הנעים מקיצוניות אחת לשנייה, בסגירות רגשית, בנטייה לבלבול ולאי יציבות ובמידה של התנהגות פזיזה. לרוב, יבקש את חברתם של טיפוסים קלילים, שבחרתם ניתן ליהנות מבלי להשקיע בכך מחשבה מעמיקה או התחייבויות מעמיקות. בעיני חבריו נתפס כחרוץ ורציני, בעל חוש הומור ומעט ציני, חכם ואינטליגנט אך גם ביקורתי.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה