ראשי | הורוסקופ 2013 | הורוסקופ 2013 לצעירים | תחזית שנתית לצעירים 2013. מזל תאומים

תחזית שנתית לצעירים 2013. מזל תאומים

מיוחד לצעירים! הורסקופ שנתי 2013. תחזית שנתית לצעירים 2013. מזל תאומים

תחזית אסטרולוגית שנתית לצעירים. לדעת מה צופים הכוכבים בשנת 2013.


קצת לפני ט"ו בשבט ועד אחרי פורים כזה: בימים אלה הכוכב שלכם שקוראים לו מרקורי זורם עם מזל גדי ומעודד אתכם לקחת אחריות על החיים הרומנטיים שלכם, מה שאומר שאתם לא צריכים לתת לאף אחד להתערב לכם בתחום הזה. יש מצב שאתם עדיין חולמים על קטע רומנטי שכאילו שייך להיסטוריה. אם זה מה שקורה לכם, כדאי שתעשו איזה טלפון רק בשביל לבדוק מה באמת קורה בצד השני.

בקטע השני של התקופה הכוכבים מספרים שצפוי לכם קשר עם מחזר חם ואוהב שגם ישקיע בכם בשביל לזכות באהבה שלכם, ואם מישהו מפריע ומנג'ס לכם עכשיו על הבלגאנים שלו, כדאי שתנפנפו אותו בנימוס. קופידון מעודד אתכם לשחק אותה במסתוריות ולא להיות כל כך גלויים ושקופים כמו שאופייני לכם. תשאירו משהו גם לדמיון. אירועים חברתיים ספונטאניים יביאו לכם מזל ופופולאריות חברתית.

מפסח ועד תחילת החופש הגדול: בימים אלה מתחילות חגיגות האביב ואתם מתחברים עם כוכב חלומי ששמו יופיטר שמביא לכם אחלה אנרגיות שמרפאות אלרגיות וגם תורמות המון למראה ולהופעה שלכם. לקטע הזה תהיה אחלה השפעה על החיזורים הרומנטיים. בקלות רבה מן הצפוי אתם מתמודדים עם טיפוסים קשוחים שפותחים בפניכם את כל הסודות שלהם. הסטייל הישיר והדוגרי שלכם הוא בדיוק מה שהם מחפשים.

בקטע השני של התקופה תבוא לכם אלת המזל ומתגלגל אליכם סכומי כסף שלא תכננתם עליהם. הכוכבים רומזים שממש בימים אלה צפוי לכם קשר עם מישהו מדהים, חלומי, נדיב ומהמם. אחד שמקרין ביטחון אבל גם אהבה. מישהו שפשוט אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלו. ים של אנרגיות מקפיץ לכם את הלב. יש מצב שתצטרכו לתפוס דיבור עם מישהו שאתם לא לגמרי סגורים עליו. אולי כדאי לכם לשקול מילים בשביל לא לפגוע ברגשות שלו.

מהחופש הגדול ועד ראש השנה: בימים אלה מתחיל האקשן האמיתי ויש מצב שהסטייל שלכם בקטעים שבין בנים לבנות מעצבן את אלה שמקנאים בכם, אבל הוא בהחלט מרגש את המחזרים והמעריצים. אתם לא ממש בטוחים אם כדאי לכם לחזר אחרי מישהו שהלב שלכם קרוע עליו או לחכות עד שהוא יציע לכם. סבבה, אבל זה לא אומר שאתם צריכים לשבת בבית ולחכות.

בקטע השני של התקופה אתם פוגשים כוכב נפלא וחלומי שקוראים לו ונוס שמביא לכם לא רק אהבה אלא גם אחלה בשורות בשביל אלה מביניכם שחולמים על עולם הדוגמנות והמשחק. צפויה לכם פרשייה מהממת עם מישהו שפעם סתם עשה לכם עיניים, רק שעכשיו הוא מתחיל לחזר אחריכם עם כל הלב. איך שדברים משתנים. לא ככה?

מראש השנה ועד חנוכה כזה: בימים אלה אתם נכנסים לתקופת החגים והיחסים הרומנטיים יתהדקו גם אם הצד השני משחק אותה בפוזה קצת שחצנית. אם אתם תאומים אמיתיים יש מצב שאתם לא נשארים חייבים. ביחסים בין בנים לבנות צפויות לכם אהבות עם המזלות קשת ודלי. צפויים קטעים רומנטיים שדורשים המון השקעה וכל זה. אתם קולטים מבטים של מישהו שכאילו דופק דאחקות, אבל העיניים שלו מספרות סיפור בכלל אחר. אל תתביישו לדרוש את מה שמגיע לכם, שזה אומר הרבה מאוד.

בקטע השני של התקופה צפויים לכם קטעים עם מישהו שהביא לכם את הג'ננה, רק שעכשיו הוא רוצה להתנצל ולהחליק את היחסים ביניכם. כדאי שתתנו לו צ'אנס בלי לטחון אותו יותר מדי. בילויים במקומות מהממים מביאים לכם צ'אנסים להתחבר עם הרגשות האמיתיים שלכם ולבדוק מה באמת אתם מרגישים כלפי מישהו שגרם ללב שלכם לצאת מאיפוס.

בקטנה כזה: השנה יש מצב שאתם עדיין חולמים על קטע רומנטי שכאילו שייך להיסטוריה. אם זה מה שקורה לכם, כדאי שתעשו איזה טלפון רק בשביל לבדוק מה באמת קורה בצד השני. הסטייל שלכם בקטעים שבין בנים לבנות מעצבן את אלה שמקנאים בכם, אבל הוא בהחלט מרגש את המחזרים והמעריצים. צפויות אחלה בשורות בשביל אלה מביניכם שחולמים על עולם הדוגמנות והמשחק. צפויה לכם פרשייה מהממת עם מישהו שפעם סתם עשה לכם עיניים, רק שעכשיו הוא מתחיל לחזר אחריכם עם כל הלב. איך שדברים משתנים.
עוד באותו נושא:

מזל תאומים, הורוסקופ שנתי לצעירים, הורוסקופ לצעירים, הורוסקופ שנתי 2013, הורוסקופ לצעירים 2013, תחזית אסטרולוגית לצעירים, תחזית אסטרולוגית לצעירים 2013, תחזית שנתית לצעירים מזל תאומים 2013