ראשי | פירוש השם | משמעות השם שני

משמעות השם שני

משמעות השם שני. משמעות השם שני

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.


פירוש/מקור השם: מין צבע כעין כרמיל, בצבע שבימי קדם היו מפיקים מביצים של כנימת הכרמל שנקראה גם תולעת השני "חוט השני" (יהושע ב' יח).

יסודות הטבע בשם: ש- אש/מים  נ- מים  י- אדמה.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: ש'  ערך גימטרי: 300.

מספר נומרולוגי: 9.

קלף טארוט: מס' 20- יום הדין (Judgment).

משמעות אסטרולוגית: יסוד האש, כוכב פלוטו.

צבע מקשר לכוכב: אדום.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אגת בוטוצוואנה, אלמוג שחור, קונזייט, לברדורייט, מלאכית.


תכונות וכישורים:
את השפעתו של יסוד האש המופיע בשם, בחזק המספר הנומרולוגי המזוהה עם מזל טלה, בן למשפחת מזלות האש. בהשפעת אלה, אדם זה עתיד להתגלות כאקטיבי ואנרגטי, כמי שיוצר בתכיפות ובלהט, כאדם מתלהב הזקוק לפעילות רבה, יצרי וחושני ובעל משיכה לנסתר מהעין. הוא ניחן במעוף וביכולת ביצוע מרשימה, בסקרנות תמימה המניעה אותו לבדוק כל דבר אשר נקרא בדרכו, במרץ וביוזמה. אלמנטים רבים מעודדים אדם זה אל תהליכים של שינוי והתפתחות.

הקלף מסמל מהפך, שינוי, מצב חדש הנוצר מתוך הארה הבאה ממאורע או פעולה חיצונית. האות מסמלת את השן, האיבר בגוף האדם שגורם לשינוי במהות המזון שהאדם מקבל. סמל למהפך או שינוי. יסוד האש כסמל לשינוי וטרנספורמציה של מצב נמוך יותר למצב גבוה יותר. אל אלה, חובר כוכב פלוטו ובהשפעתם המשולב, מועד אדם זה לחוות תהפוכות ותמורות מהותיים בעיקר ברובד הנפשי.

פלוטו גורם לו להתפרצויות ומעלה אל פני השטח את הנושאים שיש לסיים בתהליך ההתחדשות. הוא נוטה למעורבות רגשית חזקה בכל מעשיו ולכן לעיתים, נוצרת התנגשות בין הרגש וההיגיון. לרוב, עתיד הוא שלא לשתף את זולתו בהגיגי מחשבתו או ברחשי ליבו, לשמור לעצמו את שלו, להציג חזות חביבה וחייכנית בעוד שבתוכו רוחשת פעילות חיובית או שלילית. לא אחת יחווה עליות וירידות חדות במצב הרוח, יטה לצבוע את המציאות בצבעים של שחור או לבן ולהגיב בסובייקטיביות מוחלטת. בצד זה, ניחן הוא בכושר הישרדות ועמידה בתהפוכות החיים, ביכולת לדבוק במטרה מתוך דחף נפשי, רגשי (אף אם לעיתים לא נותן את הדעת לפרטים או לסכנות). מטבעו, עתיד אדם זה להתגלות כנדיב וטוב לב, כעליז ואופטימי. טיפוס ישיר שאינו נוהג להתנהל סחור סחור, כלומר פיו וליבו שווים. לא אחת יתקשה לדחות סיפוקים ויתאווה לממש את רצונו כאן ועכשיו, יתקשה לעקוף מכשולים ויטה להסתער עליהם חזיתית. אל עניין הזוגיות יתייחס באהדה רבה, אך בגין אופיו האימפולסיבית עשוי לשגות בהתנהגות שאינה הולמת חיי משפחה.

במבנה הזוגי יתגלה כאדם אבהי (או אימהי), מיני וחושני, זקוק לבן זוג שיוכל לשאת את הצורך החזק שלו במין, אוהב ומבטא את אהבתו במילים רגשיות. את ילדיו, יבקש לחנך באווירה עליזה ואופטימית. חולשותיו עשויות להתבטא, בין היתר, בביקורת שלילית, בקושי לראות את התמונה בכללותה, בייחוס תשומת לב מועטה מידי ליופיים של החיים ובחוסר בטחון עצמי. הוא ייטיב לתפקד במסגרות הדורשות השקעה רבה של אנרגיה, כושר ביצוע ויכולת ניהול ופיקוד. יתגלה כטיפוס חברתי וחברותי, רגיש ופגיע, אוהב אדם וחובב בילויים וטיולים.

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה