ראשי | פירוש השם | משמעות השם אמיר

משמעות השם אמיר

משמעות השם אמיר. משמעות השם אמיר

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

פירוש/מקור השם:  ראש ענפי העץ "שנים שלשה גרגרים בראש אמיר" (ישע' י"ז ו).

יסודות הטבע בשם: א- אוויר מ- מים י-אדמה ר-אוויר.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: א' ערך גימטרי:1.

מספר נומרולוגי: 8.

קלף טארוט: מס' 0- השוטה (the fool).

משמעות אסטרולוגית: יסוד אוויר, כוכב אורנוס.

צבע מקשר לכוכב: כחול.

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, אלמוג כחול, טורמלין שקופה, המטייט.


תכונות וכישורים:
יסודות האוויר והאדמה הם היסודות הדומיננטיים בשם זה. יסוד האוויר מופיע פעמיים וכן כוכב אורנוס והאות הדומיננטית נשלטים על ידו. יסוד האדמה מופיע הן בשם והן מקושר למס' הנומרולוגי המזוהה עם מזל גדי הקשור למשפחת מזלות האדמה.

בהשפעת יסוד האוויר על מופעיו השונים אדם זה ניחן הכישורים אינטלקטואליים משובחים, אינטליגנציה גבוהה, חשיבה לוגית, חדות ומהירות מחשבה, יכולת תקשורתית מופלאה ונטייה מובהקת לעולם הרוח. זהו אדם שזקוק למרחב פעולה מלא, זקוק למרחב המחייה שלו בלי הצקות, יצרתי, בעל ראייה רחבה, אוהב לעזור לזולת, ממציאן ובעל יוזמה. יש לו היכולת להגיע לאיזון בכל התחומים תוך שימוש בתפיסה אנלטית מדהימה, פתיחות ואינטואיציה מפותחת.

המס' הנומרולוגי מחזק את היותו בעל תכונות מיסטיות מובהקות. בהשפעת יסוד המים, הוא בעל יכולת נדירה לחדור את נפש הזולת, אוהב לעזור לזולת בכל דרך אפשרית, רגיש ופגיע, בעל צורך בחיזוקים, חום, רוך ואהבה. זהו אדם אשר חווה מהפכים ושינויים במיוחד בתחום המחשבתי. הוא מעמיד כל דבר בסימן שאלה ובאמצעות ההעזה ותנופת הפעולה שבו הוא חוקר ודורש להבין את הסיבות למהפכים בחייו. מצבי רוחו נעים מהתרוממות הנפש לירידות, מהתלהבות לאכזבה וניגודים אלה עשויים לגרום לו לחוסר יציבות. האמור לעיל ממותן ע"י יסוד האדמה אשר תורם לו קביעות, מעשיות וחיבור לעולם הגשמי.

היעדר יסוד האש מבליט את היותו פחות נמרץ, חסר התלהבות וחיוניות. הקלף מרמז על מצב בו כל האפשרויות פתוחות, לרוב לטובה. שום כיוון אינו חסום ולכל התפתחות קיים סיכויי שווה. כשוטה בקלף הנושא בתוכו את התמימות הילדית, את האמון הטהור שלו, הוא מסוגל בכל רגע ורגע להותיר את העבר בעבר ולקפוץ אל הלא נודע מתוך אמון מוחלט באינטואיציה החזקה שיש לו. יש בו מן התמימות והילדותיות ונכונות ללכת אחר רעיונות נעלים

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה