ראשי | פירוש השם | משמעות השם מורן

משמעות השם מורן

משמעות השם מורן. משמעות השם מורן

בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801

השם שלנו הוא חשוב וקובע לא מעט ממהלך חיינו. לכן רבים מתייעצים עם רבנים, מקובלים ונמורולוגים לקבלת פירוש שמות לילדים, להבין מה משמעות השם שיבחר לילדהם. כמו כן, כאשר אנו מתבגרים, פעמים רבות גם אנו רוצים להבין ולדעת מה פרוש השם שלנו ומה הוא מסמל.

כאשר אנו רוצים להחליף או לשנות שם חשוב לדעת מה משמעות השם לפי הקבלה ומה פירוש השם שאנו מעוניינים להוסיף ו/או לשנות. בכתבה זו ריכזנו את כל המידע על משמעות השם, פירוש השם, מקור השמות על פי הקבלה, אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט, קריסטלים ותורות מיסטיקה נוספות.


פירוש/מקור השם: שם חדש לבת, קרוב למילה מור- מן שם של בושם.

יסודות הטבע בשם: מ- מים  ו-  אדמה  ר- אוויר   ן- מים.

גימטרייה קבלית: אות דומיננטית: מ'.  ערך גימטרי: 401.

מספר נומרולוגי: 8.

קלף טארוט: מס' 12- התלוי (the hanged man).

משמעות אסטרולוגית: יסוד המים, כוכב נפטון.

צבע מקשר לכוכב: אינדיגו (כחול סגול)

קריסטלים המחזקים את תכונות הכוכב: אמטיסט, גארנט, מלאכית, סמוקי קוורץ.


תכונות וכישורים:
תחת השפעתו הדומיננטית של יסוד המים וכוכב נפטון אדם זה מחפש את השלמות וההתמזגות עם המהות של הוויה. הוא חווה יכולת אינטואיטיבית עמוקה מאוד והרגשה של יכולת להיכנס למעמקים הנסתרים של עולם הרגשות. עולם הרגשות הוא עולמו. אין מדובר רק ברגש כתחושה אלא ברגישות לתנועה המתבטאת במחשבה. זהו מפגש המתרחש בין הלב לבין המחשבה, המביא לערפול הרגש, לבלבול, תסכולים ומעצורים פנימיים.

בקלף התלוי, פניו אינן משקפות כאב וסבל. הוא קורן ומוקף בהילה זוהרת. זהו הקדוש המעונה המקריב את עצמו למען אידיאלים נעלים, המבטא הקרבה עצמית והמדגיש את המוכנות לוותר למען הזולת. בהשפעת אדם זה שופע ורוצה לתת ולעזור אך דרך פעולתו אינה בהכרח חיצונית ונראית לעין כי אם בהסתר, מתחת לפני השטח, כביטוי "מים שקטים חודרים עמוק". העשייה והעזרה נעשים בשקט ובצניעות מתוך רצון לעזור ולהועיל לאחרים ולא מתוך רצון להצלחה עצמית בלבד. הוא בעל יכולת לשאוב ממקום הרגשות אשר מתבטאות בעומק, ברכות ובתעצומת נפש.

האות מ' מסמלת את יסוד המים- מצד אחד שואף לקבל ומצד שני להרוות ולהחיות. בהשפעתו לאדם זה יכולת גמישות והסתגלות למצבים כמו המים המקבלים את צורת הכלי אליו הם מוחדרים. כמים, הוא עשוי להיות שלוו ורגוע כלפי חוץ אבל בפנים, מתחת לפני השטח, רוחש ומלא פעילות חיובית או שלילית. זהו אדם שחי בהרמוניה עם סביבתו, בעל אמפטיה רבה לזולתו, רחמים ויכולת לחוש את נפש האחר.

בהשפעת יסוד האדמה הוא אדם משפחתי, אוהב יציבות, לא אוהב שינויים רבים וקשור באהבה רבה לילדיו ובן זוגו.

בהשפעת המס' הנומרולוגי ויסודות האוויר והמים יש לו נטייה רבה לרוחניות וחיי רוח והוא ניחן בתכונות מיסטיות מובהקות. זהו אדם האפוף בעננה שמשרה אווירה רומנטית קסומה, בעל כוח משיכה אישי, מיני ויצרי. הוא בורך בסגנון חשיבה מתוחכם וכישרון מניפולטיבי אשר בקיצוניותם עשויים להפכו לטיפוס ערמומי. בהיעדר יסוד האש הוא נוטה לתפקוד סביל, נעדר נמרצות ואנרגיות חיות ונוטה פחות לביטויים של חום ואהבה. 

לרכישת ספר השמות הענק.
מה אומר תאריך הלידה שלך?
לשיחת ייעוץ עם מיסטיקינים בכירים לחץ/י כאן
יש לך שאלה לטארוט? תשובה מיידית!
אסטרולוגיה
לקבלת אוסף הטיפים של פורטל אלטרנטיבלי בחינם לחץ/י כאן

לקבלת יעוץ אישי ומידע בנושא, התקשרו עכשיו: 072-2285801
עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה