הדר אלון

ID: 6022864318 EX: 317 הדר אלון
מאת

חלון לנשמה


לקבלת יעוץ אישי מהדר אלון התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 317

רוצים לדעת מהו הייעוד שלכם? כיצד לממש את עצמכם? ומהו העיתוי לשינוי?
כיצד לקחת אחריות על חייכם ולחיות את החיים שאתם רוצים? בתחום הזוגיות? בעבודה?
מי בן/בת הזוג שיגיע לחייך? תכונותיו ותחום עיסוקו והעיתוי הצפוי להכרות?
מה לעשות כדי להתחבר למהות האמיתית? לחוות שפע והצלחה?
צריכים עזרה במציאת שם מתאים לתינוק החדש שבדרך? או הכוונה לשיפור היחסים עם ילדכם?

הדר אלון, נומרולוגית, מתקשרת והילרית, משקפת לאדם את המציאות והמשמעות העמוקה בחיים מתוך ניתוח מפה נומרולוגית, משקפת מידע לגבי ההווה והעתיד, אירועים גורליים, קארמה וצמתי חיים חשובים על ציר הזמן. הייעוץ מקנה לאדם כלים ומדריך כיצד להתמודד עם המציאות בקבלה, ולפתח מודעות לחיים מלאי אושר, מימוש והגשמה.

הדר, גרה ועובדת בתל אביב, ניחנה ביכולות מיוחדות במינן המאפשרות לה 'לסרוק את הנשמה' של מי שפונה אליה לייעוץ, לפזר את חוסר הוודאות ו'מסך הערפל', להדריך וללוות אנשים במסע לגילוי פנימי עמוק של נבכי המהות.

ייעוץ מסוג כזה, מאיר לאדם את דרכו, מעניק לו "מפת דרכים" שעוזרת להמשיך במסע החיים בצורה ממוקדת.

למה הדבר דומה? להבדל בין אדם שנוסע למקום כלשהו ללא מפה, או Waze, לעומת אדם אחר שנוסע לכיוון יעד ברור, בדרך צפויה, היכן ה'צמתים' החשובות וכיצד להתגבר על האתגרים שבדרך. אדם שמקבל מפה וייעוץ נומרולוגי יודע לחבר בין הרצונות שלו ובין הדלתות שפותח לו היקום, בעיתוי המתאים.

האם נומרולוגיה ותקשור הם השילוב האולטימטיבי מבחינתך ולמה?
"שם האדם, שמות ההורים ותאריך לידה, מאפשרים הכנת 'מפה נומרולוגית' בה כלולים כל הפרטים הנדרשים לאדם שמחפש לממש את עצמו ומעוניין להבין את משמעות החיים. המספרים והאותיות שופכים אור על אישיותו ותכונותיו של האדם, מגלים את הכישורים שלו וכן את התדרים האנרגטיים לפיהם הוא פועל. אני משקפת ללקוחותיי את המצב בהווה וגם עוזרת להם לראות אפשרויות של התפתחות עתידית בשנים הקרובות".

איך בדיוק זה קורה?
"לכל אות ולכל ספרה יש אנרגיה וגם השילוב ביניהם יוצר אנרגיה בעלת משמעות. הדרך למעמקי המודעות מרתקת ומעצימה במידה רבה והיא מהווה נדבך לשיפור מערכת היחסים של האדם עם הסביבה בכלל ועם עצמו בפרט. דרך זאת מאפשרת מיצוי והגשמה בכל תחומי החיים. למה? כי האדם מכיר את המהות הפנימית שלו לעומק, להבנה של מה חשוב לו באמת, לקבלה עצמית ולחיבור לעוצמה שיש בתוכו. הייעוץ, הליווי והדרכה ניתנים במפגשים אישיים בתל אביב ולמי שגר רחוק - אפשר גם בטלפון או בסקייפ".

מה הדבר הכי חשוב מבחינתך בתהליך הייעוץ שלך?
"המפגש משקף, מבהיר וממקד, כמו גם מניע את האדם לפעולה בעיתוי הנכון, הן מבחינה אישית לאדם והן ליקום. אני בוחנת את השאיפות והמטרות המשתקפות מעומק נשמתו של המטופל, ואנו משוחחים על האתגרים והרצונות, מה מידת הנכונות לקחת אחריות ומחויבות, מהם החלקים החזקים ומה הם המאתגרים יותר באישיות. אפשר לחזק את הרצון והכוח להתמודדות עם הייחודיות, ואפשר גם לתכנן את הדרך להגשמת הפוטנציאל, מתוך מיקוד ואמפטיה עצמית, במטרה להגיע לחיי שלווה וסנכרון פנימי וחיצוני".

למה את מתכוונת?
"מרבית האנשים חיים את שגרת היום-יום בלי להתעמק יותר מידי במשמעות החיים ובהבנתם. גם מי שמרגיש שהיה רוצה לעשות משהו מיוחד בחיים האלה, לא תמיד יודע איך ומה, ומתי... לכן, אדם שמגיע אליי נעזר בי כדי להבהיר את דרכו בחיים ולהתחבר למשמעות ולרצון העמוק ביותר של הנשמה שלו בעולם הזה. אדם מאושר הוא זה המחובר למהות נשמתו ומבין את ייעודו, מכיר את האתגרים בדרך ויודע כיצד להתמודד איתם ולצמוח מעלה.

את גם מלמדת את שיטת העבודה שלך?
"כן. אני מלמדת ומעבירה קורסים בנומרולוגיה, בקבוצות קטנות המאפשרות תשומת לב ויחס אישי, לכל מי שרוצה להעשיר את חייו או לעסוק בתחום. בנוסף, אני מרצה בארגונים ומנחה ערבי גיבוש לקהלים שונים, עוסקת בהנחיית הורים ומנחה מסיבות פרטיות וערבי נשים. אני גם אורחת קבועה ברדיו 103 FM  בימי ראשון בשעות 19-20 בתכנית 'קו המומחים', בה אני עונה בזמן אמת לשאלות המאזינים. כמו כן, אני כותבת מידע מקצועי בדף העסקי שלי בפייסבוק. מי שמעוניין מוזמן להצטרף לדף העסקי בשם 'הדר אלון נומרולוגית'".

מה ההיגיון מאחורי התיאוריה?
"כל אדם מתנהל בחייו על פי תדרים ואנרגיה, המשתקפים מתאריך הלידה והשם. יש אנשים שטרם מצאו את ייעודם ואינם יודעים באיזה כיוון להתקדם מבחינה תעסוקתית או אישית. יש כאלה שיודעים את ה'מה' אבל לא את ה'איך'. במהלך ייעוץ אישי אני מצביעה על האתגרים, מעצימה, נותנת כלים מתאימים ומכוונת לדרך ולעיתוי הנכון על מנת לממש הצלחה ולחיות חיים מאושרים".

תוכלי לתת דוגמה מהחיים?
"מגיעים אליי אנשים רבים, גברים ונשים, ששואלים אותי מה צפוי להם בתחומי חיים שונים: עבודה, זוגיות, ילדים ועוד. כך למשל, אצל אישה שבמפה שלה, אני רואה פוטנציאל לילודה, אני מחזקת ומעודדת אותה באמצעות המידע שאני מעבירה לה. כך היא מפתחת יכולת לחכות בסבלנות ואופטימיות לעתיד, במקום להיות בציפייה ומתח מתמשך אני משקפת לה מהו השיעור להמתנה, עד אשר תוכל להרות והיכן דלתות היקום פתוחות בעבורה כעת. כנ"ל לגבי עבודה או מעבר מגורים. לעיתים אדם צריך לעבור תקופה מאתגרת, לעבור שיעורים עם עצמו ו'לצמוח', לפני שימצא את העבודה המיטבית עבורו. אין טעם להתנהל בצורה של 'פול גז בניוטרל' כאשר העיתוי אינו מתאים. אני מחזקת את האדם לפעול ממקום של ביטחון, אמונה וידיעה שזה אכן יקרה, גם אם לעיתים דרושה המתנה. אני גם נוקבת בעיתוי שמתאים לשינוי, כך שאפשר לקבל את המצב בהווה בפרספקטיבה הנכונה ובמקביל להתכונן לעתיד (השנים הקרובות) בהתאם".

את עושה תהליך של 'סריקת נשמה' מרחוק? איך זה מתבצע ומה זה תורם?
"כן. זה אפשרי בהחלט. בנוסף להכנת מפה נומרולוגית, אני משתמשת גם בכישורי התקשור שלי וקלפי טארוט על מנת לסייע באופן מיטבי לאדם שמבקש את עזרתי. בתקשור אני מקבלת 'השלמת מידע' עבור האדם. כל אדם הוא נשמה שהיא חלק מהיקום ולמעשה כל בני האדם הם יחידה אחת. ממד הזמן ועיתוי הם נושאים קריטיים והאפשרות לדעת מה צפוי בעתיד, מעניקה שלווה פנימית להמשך הדרך".

מה את עושה כאשר את רואה שהמטרה ששואפים להשיג לא נמצאת?
"אני מתמקדת בדלתות וההזדמנויות שהיקום פותח לאדם במציאות חייו הנוכחית ומכוונת אותו לעיתוי המתאים יותר בעתיד להגשמת מטרותיו. אני מאירה לאנשים את הדרך ומסבירה שלעתים צריך להמתין בסבלנות. על האדם לעשות עבודה פנימית, להתפתח ולצמוח כדי להגיע לצומת הבאה המתאימה יותר... המילה 'המתנה' היא גם 'מתנה' המשמשת כהכנה לשינוי הצפוי".

אז איפה 'נגמר' הגורל ואיפה 'מתחילה' זכות הבחירה שלנו כבני אדם?
"יש גורל ויש גם זכות בחירה. ישנן צמתים גורליות, בהן הגורל מחייב להתמודד עם אירועים מסוימים והייעוץ מכוון את האדם כיצד להתמודד עם המציאות. ישנם מצבים שהם בגדר בחירה. למשל, אם מגיעה אליי אישה ואני רואה שהיא בעיתוי להיכנס להיריון, עדיין זו זכותה לבחור אם לעשות זאת. כלומר, ישנם שיעורים שהגורל מכתיב וישנם חלונות הזדמנות אופציונאליים לאדם, בהם קיימת בחירה חופשית של כל אדם. דוגמה נוספת: גם כשיש עיתוי מתאים למעבר מגורים או שינוי מקום עבודה, האדם יבחר האם לזרום עם זה או להישאר בתחום הנוחות ולחכות לפעם הבאה, או שהצומת גורלית והדבר נכפה על האדם ואין לו זכות בחירה... כל אדם ומפתו האישית. אנשים מודעים המוכנים להתפתח רוחנית, מתקנים את עצמם ויכולים לשפר את הדרך המקדמת אותם לייעודם בצורה בטוחה. כל מי שעושה את העבודה עם עצמו תורם לעצמו וגם לאנושות כולה כמכלול. לכן חשוב כל כך להתחבר לאור הפנימי שנמצא בתוכנו ואז השמיים הם הגבול. כשאדם לא מחובר לעצמו ולא מקשיב לליבו, הוא אינו בוחר לפעול ולמעשה מוותר על האפשרות לצמוח, בעוד אדם שמחובר לפנימיותו מתחבר לתדר האוניברסאלי הפועל לטובתו העליונה. בעזרת מחויבות ואמונה כל אחד יכול להתקדם ולנצל את חלונות ההזדמנויות בצורה מיטבית".

זה תמיד עובד כך? באיזה מידה?
הייעוץ נותן את הכלים מבחינת מודעות למימוש והגשמה עצמית אבל האחריות ללקיחת אחריות ולבחירות מוטלת על האדם, שהרי ידוע כי 'הכל צפוי והרשות נתונה'. במסגרת עבודתי, אני תמיד משתדלת לתת תקווה, להעצים ולומר את האמת, גם אם לעיתים המציאות אינה קלה ולא קל לשמוע אותה. אני שואפת לצייד את האדם בכלים ודרכים להתמודדות שמחזקים אותו גם בזמנים הקשים. יחד עם זאת, חשוב לי להצביע על 'חלונות של הזדמנויות' בחיים ועל מועדים שיש בהם סיכוי לשינוי רצוי. כאשר אדם מודע לעיתוי נכון לפעולה מסוימת, ופועל בעיתוי בו דלתות היקום פתוחות לפניו, הסיכוי שמשאלות ליבו יתגשמו – יעלה במידה רבה".

ליצירת קשר ופרטים נוספים על הדר אלון לחצו כאן.
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
או חייגו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 317
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆ 

לקבלת יעוץ אישי מהדר אלון התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 317עוד באותו נושא:

נומרולוגיה, נומרולוגיה קבלית, הדר אלון, מתקשרת, קורסים לנומרולוגיה