פאני ברעם

ID: 669985208 EX: 342 פאני ברעם

תמיד יש תקווה


לקבלת יעוץ אישי מפאני ברעם התקשרו בכל שעה: 072-2285481

פאני ברעם מרמת השרון, למדה פסיכולוגיה במשך ארבע שנים, אך היא מגדירה את עצמה כפסיכותרפיסטית הוליסטית. היא גם מורה ומטפלת ברייקי, עוסקת בקינסיולוגיה ו-N.L.P, מתמחה בטיפול E.F.T. בבעיות למידה, שינוי תבניות חשיבה, טיפול בטראומות ופוביות, כאבים פיזיים בלתי מוסברים, אלרגיות וסימפטומים שונים ומשונים שלא נמצא להם פתרון.

פאני הגיעה לתחום הרייקי לאחר שטופלה בהצלחה בשיטה זאת, עקב גידול שפיר בראשה. "אני חייבת לשיטת הרייקי את החיים שלי. לא פחות ולא יותר. זה ריפא אותי, שיקם אותי והעמיד אותי בחזרה על הרגליים." היא קובעת בפסקנות. "כשהגעתי לטיפול בעזרת רייקי, מיד הבנתי שזה משהו חשוב ויעיל, ואחרי שנרפאתי החלטתי להמשיך את השרשרת ולעזור לאנשים שנדמה להם שאבדה כל תקווה לריפוי. היופי שבשיטה זאת, שהיא פשוטה וטבעית וכל אחד יכול ללמוד אותה, בלי צורך בכוחות על- טבעיים מיוחדים וידע קודם. כל מי שמעוניין בכך יכול לרכוש את הידע והטכניקה בתוך מספר מפגשים ספורים ולהשתמש בה בחיי היום יום, על מנת לעזור לעצמו ולאחרים."

מה זה בדיוק רייקי?
"רייקי היא מילה ביפנית שבתרגום חופשי פירושה "אנרגית חיים אוניברסאלית". אנרגיה זאת מזינה כל יצור חי עלי אדמות, למרות שהינה בלתי נראית. ההוכחה לקיומה היא בתוצאה, ממש כמו האוויר שאנו נושמים אבל לא רואים... האנרגיה הזאת, שנמצאת בגוף של כולנו, מוגבלת. לפעמים אנו חווים תחושת התרוקנות בגלל אירועים לא נעימים או מלחיצים שמתרחשים בחיים. במקרים כאלה הרייקי יכול לעזור. בסדנת רייקי, המאסטר (המורה) מחבר את התלמיד לאנרגיה הזאת ומלמד אותו איך להשתמש בה. כל מי שמטפל ברייקי, מהווה מעין צינור דרכו עוברת אנרגיה זאת. כולנו מכירים את התנועה האינסטינקטיבית של הנחת ידיים על מקום כואב או פגוע. למה אימא מרימה תינוק בוכה וטופחת על גבו? למה נותנים לילד שנופל ומקבל מכה נשיקה או מחזיקים את המקום? אותה אימא משתמשת באנרגיה הנמצאת בגופה ושמוגבלת בכמות. ברגע שבן אדם מחובר, לאחר סדנה, לאנרגית הרייקי הוא בעצם מחובר למקור. הוא לא יתרוקן מאנרגיות כאשר הוא ייתן טיפול, להפך הוא גם יתמלא בעצמו. חשוב לדעת ששיטת הרייקי אכן מאזנת ומעבירה ריפוי, אולם היא אינה רק טכניקה אלא גם גישה, "פילוסופיה ודרך חיים."

פאני, למה בדיוק את מתכוונת?
"דרך הרייקי היא חיים עם חיוך, ויתור על דאגות, כעסים וחששות, כיבוד כל יצור חי, אמונה ביכולת שלנו להתפרנס בכבוד, ולחיות כבני אדם חיוביים וחיוניים יותר... ידוע שכאשר אדם מרגיש רגשות שליליים וחושב מחשבות שליליות, המציאות תזמן לו את הדברים הללו, על כל צעד ושעל. אם אדם מלא ביקורת- הוא גם ימשוך ביקורת לתוך חייו. זה החוק הקוסמי של 'דומה מושך דומה'. זה גלגל קסמים שפועל ביקום כולו. בני אדם נוטים במקרים רבים לחפש ולמצוא את השלילי בכל דבר וזה חבל. כל אחד מאיתנו בוודאי מכיר מקרים של שני אנשים שחווים אותו אירוע וכל אחד מדווח על חוויה שונה לחלוטין. מכאן המסקנה היא שאין מציאות, אלא רק פרשנות ותפיסת עולם, כי הרי מה שאנו רואים, תלוי לחלוטין במה אנו מתמקדים ועל מה בוחרים להסתכל... אנשים רבים מגיעים אליי לטיפול כדי לשפר את הזוגיות שלהם או להביא זוגיות לתוך חייהם. כשהם מספרים את סיפורם האישי, פעמים רבות, אנחנו מגלים ביחד שבעצם כמעט כל הקריטריונים הנדרשים קיימים אצל בן/ת הזוג, אבל... יש 'אבל' אחד קטן ומשני שמקלקל את הכל. זה באמת לא חייב להיות ככה, כי החיים שלנו הם מה שאנו עושים מהם. חלומות לא מתגשמים בחיינו, כי פעמים רבות, אנו לא רואים באמת מה נמצא מתחת לאף, ועסוקים בניסיונות לשנות ללא הצלחה את המציאות."

איך אפשר לשנות את חוסר הרצון הקולקטיבית ולהספיק להשוות את עצמנו לאחרים?
"כדאי להתחיל בלומר 'תודה' כל בוקר על מה שיש לנו ולא לבחור להצטער על מה שאין... פילוסופיית החיים של הרייקי היא למצוא את הטוב בכל מה שקיים בחיינו. אנשים מצליחים לעשות שינוי לטובה, כאשר הם עושים את זה. 'אני אנסה' זה לא מספיק. צריך לבצע את מה שנדרש כדי לחולל שינוי. בעצם, הכל בחיים זה עניין של גישה. למשל: אדם שאינו מרוצה מעבודתו יכול להמשיך לעד להיות מתוסכל או לשנות את החשיבה שלו. הוא יכול להחליט לחפש מקום עבודה אחר ולא להתפשר. במידה ולא מצא - להבין שבשלב זה, העבודה הנוכחית זה מה שיש ולהסתפק בכך.  שום דבר בחיים לא מובן מאליו ומקום עבודה הוא בסופו של דבר - מקור פרנסה. אותו אדם יכול להכיר תודה ולהוקיר את מקום העבודה שמספק לו את הכסף הדרוש לו לצרכיו ולמשפחתו. גישה כזאת תשנה את ההרגשה ואין ספק שהיום שלו יעבור עליו בצורה נעימה יותר. המצב אולי לא השתנה, אבל הוא ירגיש טוב יותר מבחינה פיזית ונפשית וייתכן גם שתהיה תגובה דומה מהסביבה. אדם שמגיע לעבודה עם חיוך, מן הסתם, 'יזמין' תגובה דומה מחבריו וגם ממעבידו, יבצע את עבודתו בצורה טובה יותר ויסיים את יומו בתחושה של סיפוק. אופציה אחרת, היא לבקש העלאה במשכורת שאולי תשפר את הרגשתו, למצוא עיסוק מהנה לשעות הפנאי שישפר את מצב רוחו. לעומת זאת, אדם שנכנע למר גורלו, יבלה את שארית חייו כשהוא מתוסכל, עייף ומדוכא."

את מטפלת גם בפוביות וחרדות. איך?
"בשיטת ה.E.F.T.-. שיטה זאת היא בעצם אקופונקטורה ידנית. המטפל עובד על המרידיאנים שהם ערוצי אנרגיה בגוף ומשחרר חסימות. חסימות אלה מתרחשות כאשר מתרחש אירוע מסוים שמקבע את הפוביה. זאת למעשה חסימה אנרגטית שלא מאפשרת לאנרגיה לעבור ולזרום דרכה. חסימה כזאת יוצרת בסופו של דבר כאב או מחלה שניתן לשחרר אותה על ידי טיפול מסוג כזה. הפעולה מתבצעת על ידי נקישות- לחיצות קלות לאורך נקודות ספציפיות לאורך המרידיאן וכך משתחררת החסימה, בלי צורך לקיים תשאול וחקירה של המטופל. טיפול בטראומות מתבצע גם הוא בשיטה זאת. כשאדם נזכר באירוע טראומטי, הוא חווה מתח, רעידות בגוף וחרדה ברמה גבוהה. יש אנשים שמפחדים מטיסות ומעליות, יש כאלה שנתקפים שיתוק כשה צריכים לדבר מול קהל, יש כאלה שחוששים לצאת לרחוב הומה אדם ועוד... הטיפולים הללו יעילים במיוחד, בגלל שהם פונים לתת-מודע של האדם ומשחררים אותו מהזיכרון המאיים."

איכות החיים של כולנו נקבעת על פי מה שאנו משדרים לעולם. החוק הקוסמי של 'דומה מושך דומה' מחייב (על פי ההיגיון הבריא) את כולנו לקום בכל בוקר בתחושת הודיה על מה שיש לנו ולהתמקד בתחושה זאת במשך כל היום. סביר מאוד להניח שאדם שמחייך אל העולם- יקבל חיוך בחזרה. גם אם זה לא יועיל- זה בוודאי לא יזיק. בכל מקרה שווה לנסות!

אשמח לקבל אתכם בסביבה כפרית- ציורית, שקטה ומעוררת השראה, באווירה ביתית, מזמינה וחמה. כאן, במרכז הרייקי- הבית ללימודי רייקי שלי, השוכן ברמת השרון, תמצאו את המקום המושלם ללימוד חוויתי וקסום, המעצים את הגוף והנפש ברוגע משכר ובאנרגיות חדשות של עשייה, למידה והתפתחות.
 
במרכז הרייקי, לומדים לשפר את איכות החיים, במגוון היבטיה ולהתחבר אל מקורות האופטימיות, האהבה והשמחה שנשכחו במרוץ היומיומי.
בנוסף, במרכז אני מקיימת מגוון ערבי מבוא והיכרות בחינם לקהל הרחב באופן קבוע פעם בחודש.

בהדרכת פאני ברעם, רייקי מאסטר ומטפלת מוסמכת עם ניסיון רב של למעלה  מ-17 שנה, תוכלו להעשיר את הידע, להתנסות ולרכוש כלים חיוניים לחיים טובים, בריאים, רגועים, יצירתיים, מאוזנים ומעשירים.

◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆
ליצירת קשר ופרטים מלאים על פאני ברעם לחץ/צי כאן
או חייגו עכשיו:  
072-2285481
◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆  ◆◇◆

מכירים יועצים רוחניים או מיסטיקנים שלדעתכם יכולים להופיע במדור המומלצים? לחצו כאן וספרו לנו...

לקבלת יעוץ אישי מפאני ברעם התקשרו בכל שעה: 072-2285481עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה