גלילה גלי – לה

ID: 654578836  EX: 410 גלילה גלי – לה

המורה הרוחנית


לקבלת יעוץ אישי מגלילה אדלשטיין התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 410

שמה הפרטי של גלילה אדלשטיין מאילת, מהווה יותר מרמז דק למהותה הפנימית כאדם וליעודה בחיים. בשם 'גלילה' צפון ומקודד הרצון לגילוי עצמי, תהליך שהיא עצמה עברה וגיבוש דרכה הייחודית להתמודדות, המאפשר לה להיות מנחה ומורת דרך רוחנית לאחרים. גלילה מעוררת אנשים לגילוי עצמם דרך משחק החיים.

סיפור חייה של גלילה מתחיל אי שם בצפון הארץ, בגליל. גלילה נולדה לזוג הורים צעירים, כשאימה בת 16 בלבד. האם המבוהלת לא ממש ידעה לקבל את התינוקת החדשה ולמעשה עברה דיכאון לאחר לידה, אשר התחזק עם הולדת הבת השנייה. אז בחרה האם הצעירה, ללכת לדרכה ולוותר על הילדות הקטנות. האב הצעיר נאלץ להכניס את הילדות למוסד. בגיל 3 שנים, הובלה גלילה הקטנה לבית החולים, שם אובחנה כחולה בדלקת בקרום המוח. הרופאים חששו מפגיעה מוחית אולם שם למעשה התחיל "הנס". גלילה התעוררה כשלפניה עומד האב עם אישה חדשה, שבחרה לאמץ את הילדות ולהעניק להם בית.

עד גיל 15 בין משחקיה כילדה לבין התבגרותה, העסיקו את גלילה שאלות קיומיות: מי אני באמת? איך התחילו הדברים? מה משמעות החיים? "תמיד הרגשתי שונה ושיש בעולם משהו מעבר לחמשת החושים. את הגירוי הראשוני קיבלתי בספר "מרכבות האלים" שהזדמן לידי ונתן פתח לאפשרויות השונות בדבר תחילת החיים והתפתחות האנושות. אך זה עדיין לא הספיק. נותרתי מסוקרנת וזאת הייתה התחלה לתהליך ארוך שהוביל אותי לעשייה הנמשכת עד היום: להיות מורת דרך רוחנית המקנה ידע, וכלים לתלמידיי".

בגיל 30 כאשר גלילה כבר הייתה אישה נשואה + 2 ילדים "שוב נפתח בי משהו שהתגעגע למשמעות עמוקה בחיים. כך הפכתי להיות "תולעת ספרים" גומעת כל ידע אפשרי, על מנת לקבל תשובות. הספר "כוחו של התת-מודע" והצטרפות לקבוצה שהחלה עבודה רוחנית במתנ"ס באילת, היה פתח לבאות. שנה מאוחר יותר בשנת 1993 הגיעה מארה"ב לאילת, מורה ל"רייקי" ומיד הרגשתי חיבור עמוק לתדר, והתאהבתי בשיטה".

בשנת 1994  גלילה פתחה את המרכז הרוחני הראשון באילת, וקראה לו "המרכז לקשר רוחני" שבו שולבו מורים עם ידע מתחומים שונים: ריברסינג, יוגה, קריסטלים, קבלה ועוד.

על מנת לטפל באנשים שלא ידעו מה זה רייקי, גלילה למדה עיסוי מקצועי ודרכו שילבה את תדרי הרייקי. היא המשיכה להתפתח לדרגת "מאסטר רייקי וקרונה" ולמעשה הפכה למורה לרייקי. במרכז המשיכה גלילה לעבוד באופן עצמאי, גם כשהאחרים נטשו. היא המשיכה להכשיר חניכים, מטפלים ומורים ולא הפסיקה מזה כ- 18 שנה.

התשוקה לידע נוסף הוביל את גלילה ללימוד שיטות נוספות: "ע"ב שמות, "קבוצת ה- 5", מחשבת –על, T.A.B  איזון תדרי הגוף, ריברסינג, תקשור ועוד נושאים רבים בתחום התפתחות האישית.

גלילה מוסיפה ואומרת ש"הדבר המעניין בתהליך הלמידה, שתמיד הרגשתי משהו חסר בתוכי ולא ידעתי להצביע מהו. כשהודרכתי  לטפל ברגע הלידה ויולדות - הגעתי ללמוד ריברסינג, "לידה מחדש" באמצעות נשימה מודעת מחוברת, עם המורה ארוויק מברצלונה, שראתה את הקושי שלי לשחרר שליטה... עברתי אתה תהליכים אישים וחוויה מתקנת בתהליך השאמאניזם, של החזרת חלקי נשמה מגיל שלוש וחוויה קשה של ניצול מיני מגיל שתיים עשרה. בתהליכים מאוחרים יותר, באמצעות הנשימה המודעת, חוויתי את רגע הלידה וחוסר האהבה של אמי שנטשה אותי, וכן, גם את פעולת המיילדת שמשכה את ידי השמאלית כשהוציאה אותי מהרחם. ברגע ההוא כאשר שחזרתי את החוויה הטראומטית, חוויתי את סגירת הלב ואת האונה הימינית ותחושה של "אני דחויה ולא מספיק טובה".

איך זה השפיע עלייך?
"החוויה הראשונית שלנו היא חווית הלידה, כאשר נעשה הניתוק של חבל הטבור, כל מה שהתינוק חווה היא טראומה. הנשימה הראשונה המהירה, כאובה ומאיימת שגורמת לזיכרון ומסקנה תחושתית ש"העולם מסוכן וצריך להגביל את מה שאנחנו נותנים שיכנס לתוכנו ולא לתת לזה לפגוע בנו". ואכן רוב בני האדם לא נושמים נשימות מלאות... בסיטואציות רבות בחיינו אנו בהתנגדות פנימית לפתוח את הלב ולכן  אנו שופטים אותם כרעות ומאיימות. אלה מחזירות אותנו לחוויה הראשונית של הלידה, ללא מודעות להדחקה, והתחושה הכללית בתוכנו היא סוג של ייאוש חוסר אונים, כאב וחוסר סיפוק".

לצאת מהמשבר חזקה מתמיד
שנה לפני גיל חמישים, כאשר חייה של גלילה נראו כאילו הם על המסלול הנכון, התגלה אצלה סרטן צוואר הרחם. גלילה אולצה לעבור ניתוח להסרתו, אירוע שהוביל לתהליכים פנימיים נוספים, לחיזוק הביטחון העצמי ואמונה, חיבור ללב, לאישה שבתוכה ולאימהות.

"אני פועלת מתוך אמונה מלאה בבורא, מניחה את ידיי ומזרימה אנרגיה מרפאה ומעבירה תהליכי ריפוי בשיטות שונות. כמו כן, אני מורה רוחנית ומנחה סדנאות" "רייקי" -בכל השלבים והרמות. כמו כן אני מעבירה סדנת מודעות ייחודית "גילוי והתעוררות גופי האור" המשלבת ידע רב, טיפולים אנרגטיים עם תדרי העידן החדש והענקת כלים אנרגטיים לתלמידים להמשך דרכם ותמיכה באחרים".

איך את מגדירה את עצמך?
"הייתי מגדירה את עצמי כדבורה שעברה דרך פרחים רבים וינקה צוף בטעמים רבים...  במשך השנים, יצרתי מרקחות בטעמים מיוחדים המתאימים לטעמו של כל אדם, ללא חומרים משמרים. כמטפלת ומורה רוחנית עתירת ניסיון וידע, חזוני הוא ללמד ולהעניק לאנשים נוספים את התשוקה לחיים ולצמיחה הרוחנית, הכשרת אנשים למעבר לעידן החדש בקלות, מודעות וצעידה בנתיב הנכון, דרך חיבור לתדרי האור ואהבה. אני מלמדת אנשים להשפיע על סביבתם, לתת ולקבל מתוך איזון והרמוניה".

מה המוטו שלך בחיים?
"כל יום מחדש, אני אומרת תודה לבעלי, משפחתי, לתלמידיי ולמטופליי הנהדרים... כולם נשמות שבחרו להשתתף איתי ב'משחק החיים', שעשו איתי דרך וקיבלו ערך מחודש לחיים שלהם, שימשו לי כ"מראות" מאתגרות והיו "זרז" לשמחה והבנה (בדיעבד) שהכול בחיים זה לטובה".

ליצירת קשר ופרטים נוספים על גלילה אדלשטיין לחצו כאן.
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
און חייגו עכשיו: 072-2285800 שלוחה 410
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

מכירים יועצים רוחניים או מיסטיקנים שלדעתכם יכולים להופיע במדור המומלצים? לחצו כאן וספרו לנו...

לקבלת יעוץ אישי מגלילה אדלשטיין התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 410עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה