הלן בירן

ID: 6068292051 EX: 303 הלן בירן

גשר על מים סוערים


לקבלת יעוץ אישי מהלן בירן ברק התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 303

הלן בירן, בעלת תואר שני באומנות, מנצלת את כישרונותיה היצירתיים עד תום. היא עוסקת ומלמדת אומנות וגם מאמנת אישית, יועצת ומגשרת זוגית באמצעות שיטות מתחום הרוחניות והמיסטיקה, מלמדת קריאה בקלפי טארוט ומעבירה הרצאות וערבי מיסטיקה לכל דורש. שילוב מנצח המניב תוצאות מרשימות.

להקשיב, להבין, לייעץ, לנצח
להלן יש את כל הכישורים והתעודות הנדרשות כדי לעסוק בגישור, אימון ויעוץ אישי, גישור משפחתי וגם נומרולוגיה, גרפולוגיה וקלפי טארוט, פירוש חלומות ושאמניזם. כל אלה משמשים אותה כדי להצליח בגישור וייעוץ לזוגות וליחידים המעוניינים לשפר את מצבם ואת התקשורת הבינאישית שלהם. קלפים ונומרולוגיה מאפשרים לגלות פן נוסף, (שלא תמיד נמצא במודע), כדי להבין את האישיות של האנשים שמגיעים אליה, ולעזור להם לגשר על הפערים בין 'המצוי והרצוי' בחייהם.

למרות שאנו חיים בעידן שבו הזוגיות הפכה לקשה מאי פעם ונדמה כי לא ניתן למנוע את קריסת המונוגמיה, טוענת הלן כי היא "עדיין מאמינה שמוסד הנישואין הוא מסגרת שתמשיך להתקיים עוד שנים רבות בתנאי ששני הצדדים יתנהלו מתוך יושרה, כנות ופתיחות. הכי חשוב שיתקיים אמון הדדי וכבוד לצד השני. כאשר זאת הגישה, ניתן לפתור כמעט כל בעיה."

אז למה כל כך הרבה זוגות נכשלים בזוגיות ומתגרשים? למה יש כל כך הרבה פנויים ופנויות שלא מצליחים לייצר קשר מתמשך?
"הכל בעצם הוא עניין של ציפיות והתאמה לדינאמיקה והשינוי שיש בחיים. זוגות רבים מגיעים למשברים בגלל מגוון נושאים: פערים בגישה לחיים, ערכים, כסף, חינוך ילדים, מלחמות שליטה, סקס ועוד... במקרים קיצוניים, בהם לא ניתן למצוא את הדרך לפשרה הדדית שמקובלת על שני הצדדים, אין מנוס אלא להיפרד. גם במקרים כאלה, אני יכולה לעזור וללוות את הזוג בגירושין מתוך כבוד והתחשבות בצרכי הצד השני. הרבה זוגות לצערי מתגרשים בתהליך מכוער ורווי נקמנות, תוך הפסדים כספיים עצומים ופגיעה קשה ברגשות של הילדים שהופכים בעל כורחם לקורבן. את כל זה ניתן למנוע. כשזוגות שמגיעים אליי, אני קודם כל בוחנת את מידת המחויבות והרצון שלהם לקשר הזוגי. אם הם רוצים, למרות הקשיים, להישאר ביחד, מתחילים בתהליך של בירור מה בדיוק הם רוצים אחד מהשני. במקרים של משבר ברור שיש הפרה של ה'חוזה' שהיה קיים ביניהם בעבר. הדרך הנכונה היא לבוא לבן/ת הזוג ולהצהיר על רצון לשינוי ולא לעשות דברים מאחורי הגב או להתווכח ללא סוף על אותם דברים. אני מסבירה לזוגות שאי אפשר לשנות את הצד השני ומבררת האם הם מוכנים לקבל את בן/ת הזוג בתנאים החדשים. במקרה של הסכמה זה יכול להביא בסופו של דבר לקירוב לבבות ולאינטימיות גדולה יותר. במידה ולא- אין דרך אחרת אלא להתגרש. לגבי אנשים שמעוניינים בקשר ואינם מצליחים למצוא, מבררים במהלך הייעוץ, מה הכוחות והמניעים הפועלים מתחת לפני השטח... לא תמיד, אדם שמצהיר שהוא/היא מעוניינים בזוגיות, באמת פועלים בהתאם, בגלל עכבות וחששות פנימיים שלרוב אינם מודעים להם. על זה בדיוק מתבססת עבודת הייעוץ וההכוונה."

אז לשם מה הקלפים, הנומרולוגיה וכל השאר?
" אלה הם כלים בהם אני משתמשת בשעת הצורך. אני לא מגדת עתידות ולא מנבאה את העתיד אלא מסבירה מה משקפים לי אמצעים אלה בהווה ואת המגמות לתקופה הקרובה של מספר חודשים. אני מבהירה מה האופציות והאפשרויות וממליצה על דרכים אפשריות לפעולה. ללא ספק, הבחירה הסופית היא של המתייעץ כי המציאות נוצרת כתוצאה מהמעשים שלנו."

לא תמיד מה שאני רוצה- זה מה שאני צריך
אנשים מגיעים להלן כאשר הם רוצים להשתחרר מתקיעות מסוימת בחיים, להעצים את עצמם, לשנות קריירה או לשפר את מצבם האישי בכלל ובתחום הזוגי בפרט. המפגשים נערכים באווירה שלווה ורגועה, כאשר היא בעיקר מקשיבה, מנתחת את המצב על פי כל הנתונים ומציעה דרכי פעולה למימוש החלומות והמטרות.
"למשל, הגיעה אליי אישה, גרושה שנים רבות, שביקשה לדעת למה אינה מסוגלת למצוא בן זוג למרות נתונים אישיים מרשימים. בניתוח נומרולוגי התברר כי היא זקוקה ורוצה מבנה משפחתי וזוגי יציב אבל מצד שני גם דרוש לה מרחב אישי גדול במיוחד, שהיא אוהבת שינויים ותזוזות וצמאה להרפתקאות וריגושים. במצב נתונים כזה, לא פשוט למצוא אדם שאיתו אפשר לחלוק עולם זוגי שלא יהפוך במהירות לשגרה דלה ומשעממת. הסברתי לה גם שהיא נמצאת בסיום שנה לא פשוטה, בלשון המעטה, שלא התאימה כלל, לשינויים בתחום זה. ראיתי גם שהיא מתחילה בקרוב מאוד, תקופה קלה יותר, ותוך מספר חודשים יש לה סיכוי גבוה למציאת בן זוג שבא מהעולם הרוחני או הטיפולי שיוכל להכיל את אישיותה ויהיה גם כן בעל רוח חופשייה וצרכים דומים. המידע החדש הבהיר לה את הסיבות העמוקות לקושי המתמשך שלה ואין לי ספק שבעקבות ההדרכה שלי, היא תצא מחוזקת ומועצמת לקראת האפשרויות החדשות שצופן לה העתיד ותהיה מודעת יותר למעשים ולבחירות שלה."

המסקנה היא שאין ספק שזוגיות היא כמו ריקוד בשניים. צריך ששני הצדדים ידעו להרפות ולהוביל לסירוגין ולנוע בהרמוניה עם המוסיקה..... גבר קנאי זקוק לאישה שתיתן לו הרגשה של ביטחון רגשי. אישה דומיננטית צריכה גבר רך יותר. שני הצדדים צריכים להימנע ממלחמות אגו ולהבין שניסיון לשנות אחד את השני - לעולם לא יצליחו!

ליצירת קשר ופרטים מלאים על הלן בירן לחץ/צי כאן
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆
או חייגו עכשיו:  072-2285800 שלוחה 303
◆◇◆  ◆◇◆ ◆◇◆  ◆◇◆

מכירים יועצים רוחניים או מיסטיקנים שלדעתכם יכולים להופיע במדור המומלצים? לחצו כאן וספרו לנו...

לקבלת יעוץ אישי מהלן בירן ברק התקשרו בכל שעה: 072-2285800 שלוחה 303עוד באותו נושא:

עדיין אין תגיות נושא למאמר זה